Muži AČlánky

Zobrazeno 11 až 20 z celkem 30 článků.

KATI VEZOU Z ÚSTÍ 2 BODY.

Přesně od poloviny zápasu si vzal soupeř vedení na svoji stranu a kati už se snažili pouze dotahovat. Do třetí třetiny šli kati v poměru 6:3 pro hostující tým. Ještě 10. minut před koncem zápasu nikdo v hale nevěřil, že by kati čtyř brankový náskok soupeře mohli zvrátit. Celý zápas provázelo katy odhodlání a neskutečná podpora. Kati nakonec ukázali morál týmu a dokázali vyhrát na nájezdy.

KATI VÍTĚZÍ NAD FBC SLAVIA PRAHA A 3 BODY ZŮSTAVJÍ DOMA.

V sobotu odehráli kati 18.kolo divize a v něm na domácí půdě porazili slavii. Začátek zápasu byl velice opatrný, nikdo nechtěl udělat chybu. Nakonec po první třetině se šlo do šaten za stavu 4:1 pro domácí katy. Celý zápas se slavisté snažili dohnat brankový deficit, ale v tom jim bránil celý zápas skvělý Matěj Holeček.

KATI PŘIVÍTAJÍ NA DOMÁCÍ PŮDĚ FBC SLAVIA PRAHA.

Slávisté byli jako první, kteří dokázali přerušit katům vítěznou šňůru. Už po zápase na slavii bylo znát lehké napětí a přicházely věty jako "počkejte až přijedete k nám". Každý moc dobře ví, že body z Kadaně se moc neodváží, protože co je doma to se počítá pánové.

A-TÝM BODY Z KRALUP NEVEZE.

Už od začátku zápasu kati tahali za kratší konec. Celkový dojem ze zápasu byl velice dobrý, kati dali do utkání vše, ale i přes veškerou snahu na zisk 3 bodů nedosáhli.