ÚstíKadaň
9:10 sam. náj.(1:2,5:1,3:6)
ne 6. 2. 2022 12:00 @ SC SLUNETA Ústí n/L, Divize, 19. kolo

KATI VEZOU Z ÚSTÍ 2 BODY.

Přesně od poloviny zápasu si vzal soupeř vedení na svoji stranu a kati už se snažili pouze dotahovat. Do třetí třetiny šli kati v poměru 6:3 pro hostující tým. Ještě 10. minut před koncem zápasu nikdo v hale nevěřil, že by kati čtyř brankový náskok soupeře mohli zvrátit. Celý zápas provázelo katy odhodlání a neskutečná podpora. Kati nakonec ukázali morál týmu a dokázali vyhrát na nájezdy.

Kati v první třetině vstřelili dvě branky s soupeř dokázala ještě v první třetině snížit na rozdíl jednoho gólu. Ve druhé třetině se ještě za katy prosadil Ondřej Kopp a poté už pouze úřadovali hosté. Do třetí třetiny si Ústí vypracovalo tří gólový náskok. Na začátku třetí třetiny ještě zvýšil Stummer a skóre bylo 7:3 pro hosty. Kati stále nic nevzdávali. V 53. minutě se z přesilové hry trefil nejzkušenější hráč Petr Chládek, ale o chvíli později přišla hrubá chyba na straně katů a soupeř trestal. Znovu Ústí vedlo o čtyři branky.
Kati dokázali skvělé stáhnutí, když za necelé 3 minuty zvládli srovnat na 8:8. Kati chtěli vyhrát za 3 body a málem se to i povedlo. V čase 59:55 vyslal Jaroslav Michálek svoji jedovatou střelu a ta se dostala až za záda Dittricha. Kati vedli 9:8, bohužel ještě před ukončení zápasu došlo na hřišti jedné chybě a nakonec rozhodčí nařídili trestné střílení. Stav byl znovu srovnán a šlo se do prodloužení. Boj pokračoval až do samostatných nájezdů, kde byli lepší kati a zvítězili 10:9 pn.

Florbal Ústí B - FBC DDM Kati Kadaň 9:10pn

branky:
13. Jindřich Grosse, 23. Jan Vaca, 29. Jakub Koník, 30. Jakub Koník, 34. Leoš Nergl, 36. Hynek Nikolič, 47. David Stummer, 53. Matěj Žaloudek, 60. David Stummer - 6. David Budák, 9. Jaroslav Michálek, 21. Ondřej Kopp, 53. Petr Chládek, 55. Dominik Šebek, 56. Mikuláš Kulík, 56. Dominik Mach, 57. Dominik Mach, 60. Jaroslav Michálek, N Patrick Lenke; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Reczai; vyloučení: 8 + Adam Nikolič OS + Jindřich Grosse OS:3; využití: 0:2; diváků: 46; zásahy brankářů: Tadeáš Dittrich 11 - Vojtěch Jiráček 20; po třetinách: 1:2, 5:1, 3:6, 0:0;