KadaňSlavia
6:5(3:1,3:2,0:2)
so 29. 1. 2022 19:00 @ SH Kadaň, Divize, 18. kolo

KATI VÍTĚZÍ NAD FBC SLAVIA PRAHA A 3 BODY ZŮSTAVJÍ DOMA.

V sobotu odehráli kati 18.kolo divize a v něm na domácí půdě porazili slavii. Začátek zápasu byl velice opatrný, nikdo nechtěl udělat chybu. Nakonec po první třetině se šlo do šaten za stavu 4:1 pro domácí katy. Celý zápas se slavisté snažili dohnat brankový deficit, ale v tom jim bránil celý zápas skvělý Matěj Holeček.

Kati opět ovládli domácí hřiště a odskočili slavii na rozdíl 4 bodů. Kati mají stále o jeden zápas méně. Dohrávka 12. kola se odehraje již příští čtvrtek, kdy do sportovní haly v Kadani přijede florbal Sokolov.

FBC DDM Kati Kadaň - FBC Slavia Praha 6:5

branky: 9. Jaroslav Michálek, 15. Mikuláš Kulík, 18. Marek Pokorný, 21. Marek Pokorný, 35. Petr Strnad, 40. Patrick Lenke - 13. Radek Kubala, 33. Dan Kašovský, 38. Martin Fojtík, 55. Jakub Puciow, 58. Michael Pitek
rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Kešner; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 187; zásahy brankářů: Matěj Holeček 30 - Tomáš Koval 24; po třetinách: 3:1, 3:2, 0:2;

Nejlepší hráči: za domácí je to hráč s číslem 26 Marek Pokorný ( v zápase 2+0) a za hostující tým je to hráč s číslem 31 Jan Šimík.