O klubu:

Náš spolek byl založen roku 1995 jako 9. v pořadí založený. V roce 2012 přijal identitu po vzoru městského symbolu nejužší uličky v České republice. Obsahuje 17 soutěžních družstev napříč mládežnickými a seniorskými kategoriemi, kdy v celkovém souhrnu čítá přes 300 aktivních členů. V roce 2023 jsme se stali největším sportovním oddílem v našem 18-ti tisícovém královském městečku a za dva roky oslavíme 30. výročí.

Vize klubu:

Nadále budovat klub s pozitivním prostředím, kde se zejména děti a mládež budou učit zdravému životnímu stylu, sportovní přípravě a správné životosprávě.

Budovat stabilní a soběstačnou strukturu, která bude pevnou páteří celé organizace. Vytvořit prostředí, kde se členové nebudou bát učit se ze svých chyb, prodat své nadšení a kreativitu bez soudu ostatních. Nasměrovat správným směrem mladistvé s pevnými hodnotami, nejen do sportovního, ale hlavně osobního života, který je v dospělosti čeká.