FBC DDM Kati Kadaň
RudnáKadaň
16:7(4:2,8:2,4:3)
so 26. 2. 2022 15:30 @ SH ZŠ Rudná, Divize, 22. kolo

A-TÝM V POLSEDNÍM ZÁPASE ZÁKLADNÍ ČÁSTI PROHRÁL, ALE DO PLAY-UP JDE STÁLE Z PRVNÍHO MÍSTA.

Kati jeli do Rudný ve velmi pozměněné sestavě kvůli mnoha důvodům. Zápas z pohledu katů nebyl vůbec špatný, ale bohužel rozhodlo proměňování šancí.

Po 1.třetině svítil na tabuli stav 4:2 pro Sokol. Kati se snažili dotahovat, ale Rudná si ve 2.třetině udělala poměrný náskok, který byl pro katy obrovský. Ve 3.třetině se už spíše dohrávalo a měnilo se pouze skóre. Celý zápas byl velmi klidný a rychlý. Nebylo ani jedno vyloučení a zápas nebyl nijak vyhrocený. Oba týmy si uvědomovali, že důležitější zápasy přijdou další víkend.

Kati po tomto zápase stále zůstávají na 1.místě a Rudná výhrou nad Kadaní si upevnila 2.místo v tabulce.

Sokol Rudná - FBC DDM Kati Kadaň 16:7

branky:
4. Jan Karásek, 4. Jaroslav Janoušek, 8. Marek Cihelka, 9. Lukáš Kepka, 22. Matěj Lubenský, 25. Jan Karásek, 32. Marek Cihelka, 35. Adam Pivoňka, 37. Adam Pivoňka, 38. Matěj Lubenský, 38. Jan Josef Brychta, 40. Jan Karásek, 41. Michal Honek, 46. Jaroslav Janoušek, 48. Adam Pivoňka, 54. Jan Karásek - 3. Lukáš Pardubský, 5. Erik Štěrba, 22. Petr Strnad, 23. Michal Kolitsch, 44. David Budák, 54. Kristián Hub, 55. René Chodura; rozhodčí: Filip Gaberdén - Filip Leibl; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 95; zásahy brankářů: Jan Křemen 25 - Matěj Holeček 37; po třetinách: 4:2, 8:2, 4:3;