září 2023

Florbal ÚstíFBC DDM Kati Kadaň
0:23
so 16. 9. 2023 10:00 @ SH Kadaň, 1. liga dorostenek - skupina 2, 2. kolo
FBC DDM Kati KadaňFD Teplice
9:0
so 16. 9. 2023 13:40 @ SH Kadaň, 1. liga dorostenek - skupina 2, 2. kolo
FBC DDM Kati KadaňFBC Liberec
2:1
so 30. 9. 2023 10:10 @ SH Česká Lípa, 1. liga dorostenek - skupina 2, 4. kolo
FBC Česká LípaFBC DDM Kati Kadaň
1:5
so 30. 9. 2023 12:40 @ SH Česká Lípa, 1. liga dorostenek - skupina 2, 4. kolo

říjen 2023

Florbal ChomutovFBC DDM Kati Kadaň
1:10
so 14. 10. 2023 10:00 @ Městská SH Chomutov, 1. liga dorostenek - skupina 2, 6. kolo
FBC DDM Kati KadaňSK BIVOJKY LITVÍNOV
7:2
so 14. 10. 2023 12:40 @ Městská SH Chomutov, 1. liga dorostenek - skupina 2, 6. kolo
Mocní Tuleni PodbořanyFBC DDM Kati Kadaň
2:7
ne 29. 10. 2023 9:00 @ SH Kadaň, 1. liga dorostenek - skupina 2, 8. kolo
FBC DDM Kati KadaňGFG Florbal Sokolov KV Plamen
14:3
ne 29. 10. 2023 12:00 @ SH Kadaň, 1. liga dorostenek - skupina 2, 8. kolo

prosinec 2023

FBC LiberecFBC DDM Kati Kadaň
5:6
so 2. 12. 2023 11:10 @ SH Podbořany, 1. liga dorostenek - skupina 2, 12. kolo
FBC DDM Kati KadaňFBC Česká Lípa
11:0
so 2. 12. 2023 12:40 @ SH Podbořany, 1. liga dorostenek - skupina 2, 12. kolo
FBC DDM Kati KadaňFlorbal Chomutov
2:4
so 16. 12. 2023 9:00 @ SH Podbořany, 1. liga dorostenek - skupina 2, 13. kolo
Florbal ÚstíFBC DDM Kati Kadaň
0:15
so 16. 12. 2023 12:30 @ SH Podbořany, 1. liga dorostenek - skupina 2, 13. kolo

únor 2024

SK BIVOJKY LITVÍNOVFBC DDM Kati Kadaň
0:2
so 3. 2. 2024 10:10 @ ZŠ Františkovy Lázně, 1. liga dorostenek - skupina 2, 18. kolo
FBC DDM Kati KadaňFD Teplice
6:3
so 3. 2. 2024 11:40 @ ZŠ Františkovy Lázně, 1. liga dorostenek - skupina 2, 18. kolo
FBC DDM Kati KadaňMocní Tuleni Podbořany
6:0
ne 18. 2. 2024 11:20 @ SH Chodov, 1. liga dorostenek - skupina 2, 19. kolo
Florbal ÚstíFBC DDM Kati Kadaň
0:16
ne 18. 2. 2024 14:40 @ SH Chodov, 1. liga dorostenek - skupina 2, 19. kolo

březen 2024

FBC DDM Kati KadaňFlorbal Chomutov
– : –
ne 3. 3. 2024 9:00 @ SH Březenecká Chomutov, 1. liga dorostenek - skupina 2, 21. kolo
FBC LiberecFBC DDM Kati Kadaň
– : –
ne 3. 3. 2024 11:20 @ SH Březenecká Chomutov, 1. liga dorostenek - skupina 2, 21. kolo
FBC Česká LípaFBC DDM Kati Kadaň
– : –
so 16. 3. 2024 10:10 @ SH Krupka, 1. liga dorostenek - skupina 2, 23. kolo
FBC DDM Kati KadaňGFG Florbal Sokolov KV Plamen
– : –
so 16. 3. 2024 12:30 @ SH Krupka, 1. liga dorostenek - skupina 2, 23. kolo