Starší žákyněZápasy

říjen 2023

FBC LiberecFBC DDM Kati Kadaň
2:2
so 7. 10. 2023 11:00 @ SH Podbořany, Liga starších žákyň - skupina 2, 4. kolo
FBC DDM Kati KadaňFBC Česká Lípa blue
3:1
so 7. 10. 2023 12:30 @ SH Podbořany, Liga starších žákyň - skupina 2, 4. kolo
FBC DDM Kati KadaňFD Teplice
4:2
so 21. 10. 2023 14:00 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Liga starších žákyň - skupina 2, 5. kolo
SK BIVOJKY LITVÍNOVFBC DDM Kati Kadaň
4:0
so 21. 10. 2023 16:00 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Liga starších žákyň - skupina 2, 5. kolo

listopad 2023

Mocní Tuleni PodbořanyFBC DDM Kati Kadaň
0:7
ne 5. 11. 2023 11:00 @ SH Krupka, Liga starších žákyň - skupina 2, 7. kolo
FBC DDM Kati KadaňFlorbal Chomutov
5:3
ne 5. 11. 2023 14:00 @ SH Krupka, Liga starších žákyň - skupina 2, 7. kolo
SK BIVOJKY LITVÍNOVFBC DDM Kati Kadaň
7:3
so 25. 11. 2023 9:00 @ SH Kadaň, Liga starších žákyň - skupina 2, 10. kolo
FBC DDM Kati KadaňFD Teplice
7:1
so 25. 11. 2023 12:10 @ SH Kadaň, Liga starších žákyň - skupina 2, 10. kolo

únor 2024

Mocní Tuleni PodbořanyFBC DDM Kati Kadaň
0:4
ne 11. 2. 2024 9:00 @ SH Kadaň, Liga starších žákyň - skupina 2, 16. kolo
FBC DDM Kati KadaňFlorbal Ústí
9:2
ne 11. 2. 2024 11:30 @ SH Kadaň, Liga starších žákyň - skupina 2, 16. kolo
SK BIVOJKY LITVÍNOVFBC DDM Kati Kadaň
4:2
so 24. 2. 2024 11:00 @ SH Podbořany, Liga starších žákyň - skupina 2, 17. kolo
FBC DDM Kati KadaňFlorbal Ústí
9:2
so 24. 2. 2024 12:30 @ SH Podbořany, Liga starších žákyň - skupina 2, 17. kolo

duben 2024

FBC TULIP LiberecFBC DDM Kati Kadaň
– : –
so 13. 4. 2024 @ Sportovní hala Hodkovice nad Mohelkou, Liga starších žákyň - skupina 2, 21. kolo
FBC DDM Kati KadaňFBC Liberec
– : –
so 13. 4. 2024 @ Sportovní hala Hodkovice nad Mohelkou, Liga starších žákyň - skupina 2, 21. kolo
FBC Česká Lípa blueFBC DDM Kati Kadaň
– : –
so 27. 4. 2024 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga starších žákyň - skupina 2, 23. kolo
FBC DDM Kati KadaňMocní Tuleni Podbořany
– : –
so 27. 4. 2024 @ Gymnázium Ústí n./L., Liga starších žákyň - skupina 2, 23. kolo