BarracudasKadaň
7:6 po prodl.(0:3,3:1,3:2)
ne 25. 9. 2022 18:00 @ SH Stochov, Divize, 3. kolo

DIVIZE

Kati ve 3. kole prohrávají s Barracudas Slaný v prodloužení. Přes velmi dobře odpracovaný zápas směrem dozadu to bohužel na celkový výsledek nestačilo.

V první třetině kati ukázali, že umí hrát i výborně obranu a že dokážou být trpělivý. Po první třetině vedli kati 3:0. Slaný si řekli spoustu věcí v šatně a kati vytvořili pár chyb, které rozhodli o snížení stavu. Do třetí třetiny se šlo za stavu 4:3 pro Katy. Kati přidali ještě dvě branky a na časomíře svítil čas 19:50 a skóre 6:5 pro katy. Bohužel nešťastná střela propadla až před Matěje Holečka, který střelu neviděl a pouze vyrazil před sebe, kde domácí kapitán si s tímto těžkým míčkem poradil a dokázal ho dotlačit do branky katů.

V prodloužení byli šance na obou stranách, ale bohužel kati nedokázali proměnit ani jednu ze svých šancí. Nakonec to vzal na sebe David Sachr z Barracudas Slaný, který si obhodil našeho hráče a kličkou do forhendu překonal Matěje Holečka.

Kati nakonec ze Slaného berou pouze jeden bod a odveta bude ještě opravdu zajímavá.

FbC Barracudas Slaný - FBC DDM Kati Kadaň 7:6p

branky:
29. Ondřej Richtr, 30. David Mistrík, 33. Jiří Rafaj, 49. David Sachr, 55. David Sachr, 60. Tomáš Richtr, 63. David Sachr - 5. Marek Macura, 7. Lukáš Pardubský, 10. Marek Macura, 32. Mikuláš Kulík, 42. Marek Macura, 53. Ondřej Kopp;
vyloučení: 1:5; využití: 2:1; diváků: 36;
po třetinách: 0:3, 3:1, 3:2, 1:0;