FBC DDM Kati Kadaň
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Instagram
YouTube
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Instagram
YouTube
menu
Klub
O klubu
Klubový kodex
Sportovní kodex
Místa
Ke stažení
Zdravotní prohlídky
Muži A
Přehled
Družstva
Junioři
Dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci
Elévové
Přípravka
Juniorky
Dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Elévky
Tréninky
Soustředění
Partneři
Články
Fotogalerie
Kontakty
Nábor
Klub
O klubu
Klubový kodex
Sportovní kodex
Místa
Ke stažení
Zdravotní prohlídky
Muži A
Přehled
Družstva
Junioři
Dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci
Elévové
Přípravka
Juniorky
Dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Elévky
Tréninky
Soustředění
Partneři
Články
Fotogalerie
Kontakty
Nábor
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Instagram
YouTube
Klub
O klubu
Klubový kodex
Sportovní kodex
Místa
Ke stažení
Zdravotní prohlídky
Muži A
Přehled
Družstva
Junioři
Dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci
Elévové
Přípravka
Juniorky
Dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně
Elévky
Tréninky
Soustředění
Partneři
Články
Fotogalerie
Kontakty
Nábor
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Instagram
YouTube
Program zápasů
27. 11. 2023 - 3. 12. 2023
48. týden
Podle týmů
Chronologicky
středa 29. 11. 2023
Junioři
Roudnice
st 29. 11. 2023 18:30
@
SH Kadaň
,
2. liga juniorů - skupina 2, 10. kolo
11:1
st 29. 11. 2023 18:30
@
SH Kadaň
,
2. liga juniorů - skupina 2, 10. kolo
Detail
Online
Statistiky
sobota 2. 12. 2023
Bivoj
Mladší žáci
so 2. 12. 2023 8:30
@
SH Březenecká Chomutov
,
Přebor mladších žáků - skupina 2, 4. kolo
3:3
so 2. 12. 2023 8:30
@
SH Březenecká Chomutov
,
Přebor mladších žáků - skupina 2, 4. kolo
Detail
Mladší žákyně
Tuleni
so 2. 12. 2023 9:55
@
Městská SH Louny
,
Liga mladších žákyň - skupina 2, 5. kolo
2:6
so 2. 12. 2023 9:55
@
Městská SH Louny
,
Liga mladších žákyň - skupina 2, 5. kolo
Detail
Mladší žáci
Roudnice
so 2. 12. 2023 10:20
@
SH Březenecká Chomutov
,
Přebor mladších žáků - skupina 2, 4. kolo
7:7
so 2. 12. 2023 10:20
@
SH Březenecká Chomutov
,
Přebor mladších žáků - skupina 2, 4. kolo
Detail
Liberec
Dorostenky
so 2. 12. 2023 11:10
@
SH Podbořany
,
1. liga dorostenek - skupina 2, 12. kolo
5:6
so 2. 12. 2023 11:10
@
SH Podbořany
,
1. liga dorostenek - skupina 2, 12. kolo
Detail
Online
Statistiky
Dorostenci
Teplice
so 2. 12. 2023 11:30
@
SH Kadaň
,
1. liga dorostenců, 21. kolo
7:4
so 2. 12. 2023 11:30
@
SH Kadaň
,
1. liga dorostenců, 21. kolo
Detail
Online
Statistiky
Tuleni
Mladší žákyně
so 2. 12. 2023 11:45
@
Městská SH Louny
,
Liga mladších žákyň - skupina 2, 5. kolo
– : –
so 2. 12. 2023 11:45
@
Městská SH Louny
,
Liga mladších žákyň - skupina 2, 5. kolo
Detail
Mladší žákyně
Turnov
so 2. 12. 2023 12:40
@
Městská SH Louny
,
Liga mladších žákyň - skupina 2, 5. kolo
9:7
so 2. 12. 2023 12:40
@
Městská SH Louny
,
Liga mladších žákyň - skupina 2, 5. kolo
Detail
Dorostenky
Č. Lípa
so 2. 12. 2023 12:40
@
SH Podbořany
,
1. liga dorostenek - skupina 2, 12. kolo
11:0
so 2. 12. 2023 12:40
@
SH Podbořany
,
1. liga dorostenek - skupina 2, 12. kolo
Detail
Online
Statistiky
Slavia Plzeň
Dorostenci
so 2. 12. 2023 16:00
@
SH Kadaň
,
1. liga dorostenců, 21. kolo
4:7
so 2. 12. 2023 16:00
@
SH Kadaň
,
1. liga dorostenců, 21. kolo
Detail
Online
Statistiky
Muži A
Teplice
so 2. 12. 2023 19:00
@
SH Kadaň
,
Divize, 13. kolo
13:6
so 2. 12. 2023 19:00
@
SH Kadaň
,
Divize, 13. kolo
Detail
Online
Statistiky
neděle 3. 12. 2023
Bivoj
Přípravka
ne 3. 12. 2023 10:35
@
SH Podbořany
,
Liga přípravek, 9. kolo
Odehráno
ne 3. 12. 2023 10:35
@
SH Podbořany
,
Liga přípravek, 9. kolo
Detail
Přípravka
Chomutov
ne 3. 12. 2023 11:10
@
SH Podbořany
,
Liga přípravek, 9. kolo
Odehráno
ne 3. 12. 2023 11:10
@
SH Podbořany
,
Liga přípravek, 9. kolo
Detail
Přípravka
Tuleni
ne 3. 12. 2023 12:55
@
SH Podbořany
,
Liga přípravek, 9. kolo
Odehráno
ne 3. 12. 2023 12:55
@
SH Podbořany
,
Liga přípravek, 9. kolo
Detail