VÝSLEDKOVÝ SERVIS PRVNÍHO LISTOPADOVÉHO VÍKENDU

O víkendu se bojovalo na všech frontách. Pojďte se podívat na výsledky!

A-TÝM | DIVIZE - A

Ve 9.kole A-tým bojoval v sobotu na domácí půdě a před domácím publikem rozhodně ostudu neudělal, když v napínavém zápase s Wolves Kralupy vyhrál 6:5.

branky v minutách: 21. Jaroslav Michálek, 26. Patrick Lenke, 40. Jiří Prokop, 53. Patrick Lenke, 54. Daniel Jäschke, 55. Patrick Lenke

‚‚Uffff, takový vítězství jsme potřebovali, jsem strašně rád za dnešní týmový výkon, a chci pochválit všechny za svoji obětavost a plno zblokovaných střel. Konečně jsme ukázali našim fanouškům, že to jde! Děkuji soupeři za hru a fanouškům za podporu."  radostně komentuje domácí zápas Lukáš Pitra
fotogalerie: Kati vs. Kralupy

PŘÍPRAVKA / Liga přípravek

Naši nejmenší vyrazili do Krupky, kde statečně bojovali s výsledky 10:3 (prohra s Mostem)/8:1 (výhra s Chomutovem)/5:6 (prohra se Žatcem).

JUNIORKY | 1.liga dorostenek

Naše juniorky hrály v neděli doma. Hravě si poradily s Litvínovem 1:9 a po náročném boji remizovali s Chomutovem 0:0

branky v minutách v zápase s Bivojkami Lítvínov: 5. Lenka Rosolová, 17. Petra Trochová, 20. Klára Šindelářová, 23. Dominika Maliňaková, 26. Aneta Bláhová, 27. Dominika Maliňaková, 27. Zuzana Armstarková, 36. Zuzana Armstarková, 39. Lenka Rosolová

fotogalerie: Kati vs. Chomutov

MLADŠÍ ŽÁCI | přebor mladších žáků

Mladší žáci vyrazili do Žatce, kde nad domácími zvítězili 5:1 a stejně tak pro ně byl vítězný souboj s Chomutovem 11:3.

ELÉVKY / Liga elévek

Naše nejmenší bojovnice dorazily brzy ráno do Žatce a statečně se rvaly o každý gól. Domů si přivezly prohru proti Chomutovu 1:6, 9:4 prohra s domácím Žatcem a bohužel ani zápas s Podbořany nebyl vítězný stavem 1:7.

DOROSTENCI | 1.liga dorostenců

V Plzni podlehli domácím 6:4, druhý zápas pro ně bohužel také nebyl vyhraným, kdy prohráli proti Gorilám rovněž z Plzně 7:11.

branky v minutách v zápase s Plzní: 9. Dominik Kožnar, 28. Dominik Kožnar, 30. Dominik Kožnar, 40. Štěpán Herold

branky v minutách v zápase s Gorilami:  2. Michal Nápravník, 22. Jakub Lučan, 23. Jakub Lučan, 24. Vít Jerie, 28. Adam Šole, 32. Jonáš Cicko, 40. Vít Jerie

STARŠÍ ŽÁKYNĚ | liga starších žákyň

SH v Krupce v neděli přivítala naše starší žákyně, které si do Krupky přijely pro vítězství. Proti týmu z Podbořan suverénně vyhrály 7:0, s Chomutovem vyhrály 5:3.

branky v minutách v zápase s Podbořany:  6. Veronika Jurková, 10. Veronika Jurková, 16. Veronika Jurková, 23. Veronika Jurková, 25. Veronika Jurková, 28. Laura Nachtigallová, 30. Veronika Jurková

branky v minutách v zápase s Chomutovem: 5. Lucie Sýkorová, 8. Veronika Jurková, 21. Veronika Jurková, 28. Sofie Kneiflová, 30. Kateřina Nováková + 18. Kristýna Sekerová (vlastní gól nedopatřením)