VÝSLEDKOVÝ SERVIS

Pojďme se společně podívat na víkendové výsledky.

A-TÝM | DIVIZE - A

V 12.kole zavítal "A"-tým na půdu Wizards DDM SO Praha 10, bohužel na Wizardy byla naše čepel krátká a se zkušeným soupeřem jsme prohráli 5:9. Děkujeme všem fanouškům kteří nás přijeli podpořit.

Myslím si, že jsme odehráli dobrý zápas. Po dvou třetinách se zdálo být rozhodnuto. My jsme si po druhé třetině něco řekli v kabině a bylo to vidět. Do třetí jsme vstoupili skvěle a taky z toho pramenili branky. Velice vyrovnaný zápas. Děkuji fanouškům a soupeři.

branky v minutách: 18. Daniel Jäschke, 46. Jaroslav Michálek, 47. Patrick Lenke, 48. Patrick Lenke, 49. Patrick Lenke

VETERÁNI | Liga veteránů

Veteráni hráli v sobotu doma, kde si nejdříve poradili s Florbalová akademie MB 5:1, a následně s Lev Litolica Lysá 6:2. V tabulce se veteráni posunuli z 5. místa na krásné 2. místo.

branky v minutách s MB: 11. Martin Weiss, 15. Erik Štěrba, 17. Martin Odlas, 23. Martin Odlas, 23. František Kožuch

branky v minutách s Lysou: 13. Petr Chládek, 14. Martin Weiss, 20. Jindřich Fleischman, 26. Lukáš Milička, 27. Martin Weiss, 29. Martin Weiss

STARŠÍ ŽÁCI | Liga starších žáků

Starší žáky čekal v sobotu výjezd do Spořic, kde se utkali postupně proti Florbal Jirkov, Florbal Ústí B a FBC Vipers Most. Za zmínku stojí první životní ligový start Šimona Bittnera ve kterém si hned připsal jednu asistenci. A také první životní nula brankáře Jirky Alferiho.

10:0 s Florbal Jirkov/ 12:6 s Florbal Ústí/ 7:1 s Vipers Most

branky v minutách s Jirkovem: 5. Aleš Zázvorka, 12. Filip Kožuch, 14. Filip Kožuch, 15. Aleš Zázvorka, 19. Filip Kožuch, 21. Jakub Brejcha, 21. Tadeáš Záleský, 22. Filip Kožuch, 22. Robert Linz, 24. Tadeáš Záleský

branky v minutách s Ústím: 2. Robert Linz, 4. Jaroslav Dubský, 4. Filip Kožuch, 10. Jakub Brejcha, 12. Filip Kožuch, 12. Filip Kožuch, 14. Tadeáš Záleský, 16. Adam Špilar, 17. Jaroslav Dubský, 17. Karel Neubauer, 24. Jiří Kincl, 24. Filip Kožuch

branky v minutách s Mostem: 4. Aleš Zázvorka, 6. Jakub Brejcha, 11. Aleš Zázvorka, 12. Karel Neubauer, 14. Jakub Brejcha, 16. Aleš Zázvorka, 22. Lubomír Lippmann

STARŠÍ ŽÁKYNĚ | Liga starších žákyň

Starší žákyně hrály v sobotu doma. Kde se utkaly proti SK Bivojky Litvínov a FD Teplice.

3:7 s Litvínovem a 7:1 s Teplicemi

branky v minutách s Litvínovem: 13. Kateřina Nováková, 23. Veronika Jurková, 23. Veronika Jurková

branky v minutách s Teplicemi: 3. Kateřina Nováková, 14. Kateřina Nováková, 15. Lucie Sýkorová, 17. Veronika Jurková, 19. Kateřina Nováková, 26. Kateřina Nováková, 28. Laura Nachtigallová

ELÉVCI | Liga elévů

Elévci BLACK vyjížděli v neděli do Podbořan.

2:3 s FBC Jazzmani Žatec / 2:7 s FBC Vipers Most / 3:6 s SK Bivoj Litvínov Black

Elévci WHITE vyjížděli v neděli do Podbořan.

13:2 s Mocní Tuleni Podbořany / 16:2 s Florbal Chomutov Domeček / 8:6 s SK Bivoj Litvínov Yellow