VYROVNÁNO!

Naši kluci z A - týmu v Jihlavě sérii srovnali na 2:2.

Druhé kolo play up je v plném proudu. Katy o víkendu čekal výjezd do Jihlavy. Před víkendem byl stav série 1:1.

Sobotní zápas v Kadani jsme i po boji a vcelku velmi dobře odehrané první třetině prohráli 3:6.

První třetina za mě byla odehraná velice dobře, vedli jsme, ale bohužel našim přístupem do druhé třetiny jsme si zápas prohráli sami. Z naší strany hodně špatné dvě třetiny. Na druhou stranu jsme tuhle facku potřebovali, aby jsme si uvědomili, že to samo nepůjde. Omluva našim skvělým fanouškům, zítra přijde úplně jiné mužstvo! Přijďte nás podpořit i zítra! Děkuji všem.

A jak v sobotu slíbili, tak v neděli splnili. A na palubovku se vrátilo úplně jiné mužstvo a srovnalo sérii na 1:1 výhrou nad Jihlavou 8:3.

Od začátku zápasu bylo vidět, že nastoupil úplně jiný tým než včera. Příští týden jedeme do Jihlavy a my se na ten zápas musíme výborně připravit, protože nás nečeká nic jednoduchého. Děkuji fanouškům za podporu a soupeři šťastnou cestu domů. Vidíme se v Jihlavě!

Tento víkend naši jeli bojovat do Jihlavy, kde po sobotě byl stav série 1:2 pro Jihlavu. Avšak nedělní zápas byl naopak vítězný pro naše barvy.

Skvělý vstup do utkání, a troufnu si říct, že právě první třetina rozhodla dnešní utkání. Jsem strašně rád, že po nevydařeném včerejšku, přišel dnes úplně jiný tým a za to patří VŠEM velký dík. Nicméně my jedeme regenerovat, čeká nás rozhodující duel před našimi SKVĚLÝMI fanoušky a právě toho budeme chtít využít. My se na to musíme opět perfektně připravit a odvést skvělý výkon. Díky soupeři za zápas a fanouškům za podporu.

Tím pádem se rozhodující zápas play up přesouvá do Kadaně! Budeme moc rádi, když dorazíte v co největším počtu fandit v úterý 19.3. od 19h do sportovní haly!