Vyrovnaná série PLAY UP s Litomyšlí

O víkend A - tým vyrazil do Litomyšli na boje v rámci 3. kola PLAY UP.

Sobotní zápas se našim nevyvedl podle představ, kdy podlehli 9:3. 5 pobytů na trestné už bylo prostě moc.

Bohužel nám nevychází vstupy do sérií a nevyšlo to ani dnes. Dnes se nám nepovedlo vůbec nic. Já věřím, že se dobře vyspíme a zítra předvedeme úplně jinou hru. Děkujeme soupeři a divákům.

Ačkoli v neděli po 1. třetině prohrávali 2:1 se 4 trestnými minutami a v 2. třetině 3:2, na poslední třetinu se vrátili silnější a odhodlanější. Srovnali na 6:6. No, a v prodloužení se po 10 minutách roz...... rozhodně nerozhodlo. Přišla na řadu trestná střílení. První neproměnil Jirka Prokop, rovněž Mikuláš Kulík bohužel svůj nájezd neproměnil, 3. nájezd v podání Erika Štěrby byl už proměněný, stejně tak nájezd Litomyšle. A rozhodující nájezd měl v rukou Patrick Lenke, který proměnil.

Skvělej zápas nahoru, dolu. Jsem strašně rád, že jsme to ve třetí třetině neodevzdali, ale naopak jsme do toho dali vše a vyplatilo se. Teď nás čeká regenerace a musíme se připravit na další zápas. Jedeme do Kadaně s jedním bodem a pro to jsme si sem i přijeli. Čekají nás dva domácí zápasy a já věřím, že tam ukážeme naší domácí sílu! Tímto zvu VŠECHNY kadaňské fanoušky 29. a 30.3. do Kadaně, ať naplníme halu k prasknutí! Děkuji všem za dnešní zápas.