Vezeme výhru z Chodova!

Po Poháru Českého florbalu na řadu přichází divize, kterou jsme započali v Praze na Chodově proti novému týmu OLYMP PRAHA.

Zápas zpočátku ve svých rukou drželi Olymp Praha, kteří dali gól v druhé minutě a my si to moc nepo V 8. minutě jsme srovnali a po pár minutách byl vyloučen Lukáš Mock. I po vyloučení jsme dokázali udělat náskok jednoho gólu a první třetinu vyhráli 2:3.

Do druhé části jsme vstoupili s grácií. V gólech i vyloučeních. Druhá část pro nás znamenala 4 góly a stejný počet, tedy také 4, vyloučení. Soupeři se po všech našich akcích zmohli na jeden gól. Nabitou třetinu končíme 3:7.

Ani poslední část se neobešla bez gólů a vyloučení nás i soupeřů. Vyloučení byly vyrovnané, 2:2. No, o gólech se dá říci úplně to samé, v třetí části vyrovnané. 5 pro nás, 5 pro ně. Ale protože jsme mysleli dopředu, udělali jsme si v předchozích částech náskok a 1. kolo divize vyhráváme 8:12.

‚‚Určitě těžké utkání, myslím si, že jsme měli více kontrolovat hru od začátku zápasu. Udělali jsme chyby, které soupeř potrestal, a my se z těch chyb musíme ponaučit. Samozřejmě výhra je důležitá, i když s hrou až tak spokojený nejsme. Děkujeme fanouškům za podporu a soupeři za hru." komentuje celý zápas trenér Lukáš Pitra.

branky v minutách: 8. Daniel Muchna, 16. Patrick Lenke, 19. David Budák, 22. Daniel Muchna, 26. Jiří Prokop, 27. Štěpán Cvekl, 31. Štěpán Cvekl, 41. Mikuláš Kulík, 49. Daniel Jäschke, 53. Patrick Lenke, 53. Daniel Jäschke, 56. Dominik Šebek