63_20230406_103345.jpg

VETERÁNI

V sobotu si veteráni zajistili play-off. Legendy skončily v tabulce na 3 místě a za 14 dní budou hrát play-off v České Lípě.

VETERÁNI

Kadaňský tým FBC DDM Kati Legends Kadaň oznamuje svůj úspěch v Lize veteránů, když se ve své druhé sezóně umístil na třetím místě s neuvěřitelnou bilancí 15-0-5. Tento výsledek jim umožnil postoupit do play-off, kde se utkají s nejlepšími týmy z české a moravské části. Celkem do bojů v základní skupině nastoupilo 19 hráčů a nechali za sebou takové týmy jako je FBC Medvědi Severu Česká Lípa, Florbalová akademie MB a Crazy Boys Liberec.

Nejproduktivnějším hráčem týmu je opět Martin Weiss, který nastoupil pouze v polovině zápasů. Přesto se týmu podařilo ukázat svou sílu a kvality. Play-off se odehraje v termínu 21.4 - 23.4 v České Lípě. Tým FBC DDM Kati Legends Kadaň čeká v základní skupině mistr moravské skupiny Torpedo Havířov B a FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Tyto týmy jsou tvrdými soupeři, kteří určitě nebudou chtít Kadaňským veteránům nic darovat. Nicméně, tým FBC DDM Kati Legends Kadaň věří ve své schopnosti a předpokládá, že bude bojovat až do konce.

FBC DDM Kati Legends Kadaň je tedy na správné cestě a jejich výkony by mohly být inspirací pro další generace hráčů. Doufejme, že se jim podaří vyniknout a dosáhnout úspěchu v této sezóně. Držme jim palce a přejme jim všechno nejlepší!

#katikadan #vicnezjentym #hosiradost

Může jít o obrázek 7 lidem a indoor

Zobrazit přehledyPropagujte příspěvek

Všechny reakce:11