55_20230110_124856.jpg

SPORTOVEC ROKU

V kategorii mládež máme zástupkyni Dominiku Maliňakovou a v kategorii dospělí máme velkého tahouna A-tymu Jardu Michálka. Hlasujte pro naše zástupce v anketě sportovec roku 2023.

DOMINIKA MALIŇAKOVÁ

Domča je všestranně sportovně talentovaná dívka. Dříve hrála závodně tenis na velmi dobré úrovni. Více než individuální sport jí však baví kolektivní sport, nejvíce florbal. Nyní hraje šestým rokem závodně florbal za FBC DDM Kadaň, je kapitánkou starších žákyň a zároveň také hraje za dorostenky. Od loňské sezóny je zařazena v projektu Českého florbalu - talentovaná mládež ČR, GU 15 - kategorie starší žákyně. V rámci tohoto projektu se Domča pravidelně účastní čtyřdenních kempů talentované mládeže, kde je vždy 30 nejlepších dívek dané kategorie. Byla nominována a reprezentovala ve florbale také dívčí tým Ústeckého kraje na letní olympiádě dětí a mládeže 2022, která se konala v Olomouckém kraji. Domča studuje na víceletém gymnáziu v Kadani, v kvartě, kde prospívá se samými jedničkami, které má na vysvědčení stále již od 1. třídy. Svůj volný čas tráví, tak jako její vrstevnice, poslechem hudby a sledováním trendů v oblasti módy.

JAROSLAV MICHÁLEK

Kaťácký ´´McDavid´´, byť na pozici obránce, nemá v rychlostních soubojích soupeře. Je prototypem sportovce, kterého si přeje snad každý trenér. Pracovitý, odhodlaný, zodpovědný. V mládeži prošel skoro všemi juniorskými výběry a v družstvu mužů právem zastává pozici nejvytíženějšího beka. Zároveň se i přes svůj defenzivní post drží v čele kanadského bodování mužstva s úctyhodným průměrem 1,5 bodu na zápas. Skromný kluk, známí též pod přezdívkou ´´Startér´´, tlačí před sebou kaťáckou družinu k vytouženému postupu a pod taktovkou své přítelkyně Terezy, se také individuálně připravuje na svůj první start na věhlasném ´´Beachi na návsi´´.

HLASOVÁNÍ SE SPOUŠTÍ JIŽ DNES A HLASOVAT MŮŽETE NA NÁSLEDUJÍCÍM ODKAZE:
Anketa (sportkadan.cz)

HLASOVAT MŮŽETE POUZE DO 27.1. A POKUD HLASUJETE PRO SPORTOVCE V KATEGORII MLÁDEŽ, TAK I PŘESTO MŮŽETE HLASOVAT PRO SPORTOVCE V KATEGORII DOSPĚLÍ.

Související odkazy