SNY SE STÁVAJÍ SKUTEČNOSTÍ!

Nezvykle v úterý naši bojovali Kati s Jihlavou o postup do 3. kola PLAY UP.

V úterý proběhlo 5. utkání 2.kola PLAY UP s Andone SK Jihlava. Naši se před domácími fanoušky neukázali ve vůbec špatném světle, kdy po první třetině vedli 4:2. I přes vyloučení na naší straně, zvládli Kati navýšit gólové skóre na 6:3. Třetí třetina začala nezvykle klidně, ale postupně se napětí zvyšovalo a nebyli jsme daleko. To nás hnalo dál a dotáhli jsme to až do zdárného konce!

Skvělé bylo, že jsme do zápasu přistoupili tak, jako v neděli a vyhráli první třetinu. Ve druhé jsme přidali góly a po zbytek zápasu kontrolovali hru. Byla to super série, se vším všudy a nás to dost prověřilo a zjistili jsme, kde máme ještě slabiny. To se do dalších zápasů určitě změní. Teď jdeme regenerovat a v sobotu hurá do Litomyšle. Děkuji úžasným divákům a soupeři přeji šťastnou cestu domů.

Nicméně, veliká poklona patří našim soupeřům, kteří boje s námi odehráli na dvě pětky.

A velké díky patří i vám všem, našim fanouškům. Bez vás bychom to nezvládli, ženete nás dál a budeme vás potřebovat i ve 3. kole!