Související zápasy

FBC DDM Kati Kadaň
35_20220408_125431.png

PRVNÍ VÍKEND 2. KOLO JE ZA NÁMI A STAV SÉRIE JE VYROVNANÝ 1:1

V sobotu si A-tým okoukal soupeře a zvykal si na povrch. V nedělním utkání už kati ukázali svoji sílu a byl to veliký rozdíl ve hře.

V prvním zápase kati tahali za kratší konec. V tomto zápasu si kati potřebovali okouknout soupeře, protože soupeř hrál skupinu B. Druhé utkání už bylo o poznání lepší, jelikož kati věděli do čeho přesně jdou. Kati se na zápas připravili o trošku lépe než soupeř a nakonec kati v neděli vyhráli. 

Prague Tigers - FBC DDM Kati Kadaň 10:3

branky: 
2. Šimon Masár, 11. Marek Mochan, 21. Šimon Masár, 22. Šimon Masár, 32. Tomáš Navrátil, 42. David Koudelka, 43. Šimon Masár, 47. Radim Tůma, 52. Tomáš Navrátil, 57. Jan Nachtmann - 21. Lukáš Pardubský, 27. Marek Pokorný, 44. Ondřej Kopp; rozhodčí: Jakub Tázler - Lukáš Polanský; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 26 - Matěj Holeček 19, Vojtěch Jiráček 5; po třetinách: 2:0, 3:2, 5:1;

Komentář domácích Večeřa Tomáš (Trenér):
Finálová série začala podle očekávání. Otevřený florbal z obou stran, který musí diváky bavit. Nicméně jsme se místy nechali strhnout tempem soupeře, což se nám může v průběhu vymstít. Ve finále je jedno, kolik to bylo a kdo vyhrál. Zítra je nový den a doufám, že budeme lepší než dnes. Díky všem a zítra začínáme od znova.
Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér):
My jsme si sem dnes přijeli zahrát velmi bezstarostny florbal. Soupeř hrál dobře, ale my jsme byli dnes velmi špatní, o tom cele to bylo. Ted se z toho musíme hezky vyspat, řádně zregenerovat a hlavně zítra musíme dat aspoň jeden hezkej gol :) ... A největší zlo bylo, ze jsem si zapomněl čelenku do hry, ze jo, to byl celej kamen úrazu. 

Nejlepší hráči: Prague Tigers - Šimon Masár, FBC DDM Kati Kadaň - Lukáš Pardubský

Prague Tigers - FBC DDM Kati Kadaň 4:7

branky: 
27. Zbyšek Piták, 29. Thomas Heřmanský, 36. Jan Wojnar, 39. Šimon Masár - 7. Patrick Lenke, 23. Marek Pokorný, 24. Ondřej Kalach, 32. Lukáš Pardubský, 44. Petr Chládek, 53. Petr Chládek, 57. Lukáš Pardubský; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 67; zásahy brankářů: Pavel Dundr 14 - Milan Stránský 28; po třetinách: 0:1, 4:3, 0:3;

Komentář domácích Večeřa Tomáš (Trenér):
No, co k tomu říct. Kluci si na rozcvičce skvěle podrbali rozkrok, vyřešili hodně věcí, které nesouvisí s florbalem. Od začátku jsme si neplnili, to jsme měli a mysleli si, že to půjde samo. Během zápasu jsme řešili věci, které neovlivníme. Kluci si po včerejšku mysleli, že jsou mistři světa a budou každý zápas dávat 10 branek, Čakovice i Kadaň jim bude ležet u nohou. Série je vyrovnaná a jedeme do pekla získat další body. 
Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér):
Tak jsme se na to dneska hezky vyspali, dobře zregenerovali a řekl bych že dobrý. Splnili jsme cíl, odvést odsud z víkendu alespoň jeden match. To se povedlo, takže spokojenost a teď můžeme pozvat tygry k nám do kaťáckého pekla a máme možnost už se se sem nevracet. Díky pořadatelům, rozhodčím a soupeři za zápas. 

Celá série se teď přesouvá do Kadaňského pekla, kde se budou kati snažit celou sérii ukončit.