41_20220824_143252.jpg

POHÁR ČESKÉHO FLORBALU

Přinášíme Vám výsledky 1. kola poháru českého florbalu. Již před turnajem byli papírový favorité kati a také se to projevilo i na hřišti.

V 1. kole kati nadělovali i dvojciferné výsledky. 

Začátek turnaje byl v sobotních odpoledních hodinách. Kati v prvním duelu narazili na Sk Alien Nation, který nakonec porazili 11:2. Ve druhém zápase kati vyzvali Blue Horses Stochov a s ním neměli také žádné větší problémy a nakonec dokázali vyhrát 12:5. 

Ve druhém hrajícím dni kati začínali hned první zápas proti SPORT Club Klatovy. V ranním šlágru kati nadělili hned 15 branek. Celkový výsledek zápasu byl 15:2. V odpoledních hodinách se kati postavili domácím Florbal Kladno. Tento zápas byl rozhodl o vítězi skupiny B. Pro katy tohle byl nejtěžší zápas ve skupině. Půlku zápasu vedl soupeř 3:0, ale kati tyto zápasy dokážou otáčet. Hlavní byla trpělivost a klid na hokejkách. Tohle všechno kati předvedli a celý zápas dokázali otočit a vyhrát 5:3. 

Kati skončili tedy na 1. místě a jejich bilance byla 4 výhry, 12 bodů, 43 vstřelených branek a 12 branek obdržených. 

Do 2. kola jdou kati z 1. místa a narazí na 4. tým ze skupiny A.  Tím se tedy stal FBC Žraloci Příbram. 

Kati v tomto duelu budou znovu papírový favorité, ale jak se říká každý zápas je naprosto jiný a každý tým dokáže překvapit. 

Zápas 2. kola poháru českého florbalu začíná už tuto neděli 28.8. od 18:00 ve sportovní hale v Hořovicích.