Související zápasy

FBC DDM Kati Kadaň

PLAY-UP| JE ZA NÁMI PRVNÍ VÍKEND VYŘAZOVACÍCH BOJŮ.

Kati si v prvním utkání vybrali slabou chvilku a proto v sobotním utkání prohráli 13:8. Ve druhém utkání už nastoupil tým, který všichni v Kadaňské haly moc dobře znají. Ačkoliv to byl velmi napínavý souboj, tak kati byli od začátku zápasu mnohem lepší a proto také zaslouženě vyhráli v prodloužení a srovnávají stav série na 1:1.

V sobotním utkání byla vidět nervozita a křeč na straně katů. Za to Panthers se tlačili více do šancí a byli bojovnější. S pohledu vstřelených branek to vypadalo na velmi vyrovnaný souboj, ale nakonec rozhodla 3. třetina do které Panthers vstoupili mnohem lépe.

FBC DDM Kati Kadaň - FBC Panthers Liberec 8:13

branky:
14. Ondřej Kalach, 18. Petr Strnad, 20. Ondřej Kopp, 21. Daniel Jäschke, 26. Mikuláš Kulík, 36. Marek Pokorný, 40. Daniel Jäschke, 44. Ondřej Kopp - 4. Ondřej Neuman, 5. Tomáš Hess, 10. Jan Král, 25. Tomáš Hess, 27. Tomáš Szabo, 30. Tomáš Szabo, 32. Tomáš Szabo, 44. Tomáš Hess, 45. Lukáš Jágr, 54. Jan Burkoň, 54. Ondřej Neuman, 58. Tomáš Hess, 60. Tomáš Szabo

rozhodčí: Lukáš Pekárek - Tomáš Chleborád; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 313; zásahy brankářů: Vojtěch Jiráček 17 - Vít Vaníček 26; po třetinách: 3:3, 4:4, 1:6;

Komentář domácích Štěrba Erik (Trenér):
Dnes jsme nastoupili s obrovskou nervozitou. Zbytečnou. Když už z nás v půlce zápasu odpadla, dostali jsme se zbytečnými chybami do stavu, kdy na nás zase spadla křeč a z bludného kruhu už jsme se nevymotali. Soupeř si koncovku utkání velmi zkušeně pohlídal. Bylo to velmi nepříjemné dejavu ze Slaného. Doufám, že zítra nastoupíme sebevědomí a s lehčíma rukama, dneska jsme hráli jak dřevorubci. Omlouvám se fanouškům, uděláme všechno proto, abychom je zítra potěšili.

V neděli už nastoupil tým, který všichni znají. Byl vidět tlak, důraz, rychlost a přehrávání soupeře. Celý zápas byl opět vyrovnaný, protože na jedné straně byl v brance domácí brankář Milan Stránský, který pochytal všechny střely a předváděl famózní zákroky. Na druhé straně byl Vít Vaníček, který nechtěl být zahanbený a také předváděl skvělé výkony. Rozhodnutí muselo přijít až v prodloužení nebo popř. nájezdech.

V prodloužení byli úspěšnější domácí borci a přesně Lenke s Kulíkem. Tahle dvojice je opravdu neskutečná a znovu předváděli i v tomto zápase. Každý si připsal 1 branku a jednu nahrávku. Nahrávka Lenkeho byla důležitější, protože byla asistencí k vítěznému gólu. Nakonec kati zvítězili v prodloužení a srovnávají tak stav série na 1:1.

FBC DDM Kati Kadaň - FBC Panthers Liberec 6:5p

branky: 14. Marek Pokorný, 22. Michal Šnábl, 40. Lukáš Fiala, 40. Petr Chládek, 46. Patrick Lenke, 65. Mikuláš Kulík - 11. Pavel Sekyra, 22. Pavel Sekyra, 33. Lukáš Veselý, 52. Tomáš Szabo, 60. Ondřej Neuman; rozhodčí: Lukáš Kešner - Robert Kusek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 254; zásahy brankářů: Milan Stránský 34 - Vít Vaníček 38; po třetinách: 1:1, 3:2, 1:2, 1:0;