PLAY-UP

Bohužel to ani letos nevyšlo a sezóna pro katy končí.

Po dvou vyhraných zápasech na domácí půdě se celé série přesunula opět do továrny v Plzni.

Na katy nečekal vůbec jednoduchý úkol. Na začátku zápasu kati začali výborně. Již ve 2. minutě se prosadil Ondřej Kopp. Domácí v 7. minutě srovnali, ale o necelou minutu později si vzal slovo kapitán katů Lukáš Pardubský a vstřelil gól na 2:1. Vedení katům vydrželo pouze 23 vteřin. Domácí opět dokázali srovnat krok. Ve 12. minutě se k míčku dostal opět Cabejšek a znovu dokázal překonat Jiráčka. Vedení Gorilám taky nevydrželo dlouho, protože k míčku se postavil Kopp a přesnou střelou vstřelil branku na 3:3. V 17. minutě si vzal slovo opět Cabejšek a opět dokázal překonat Jiráčka. Katům se ještě před koncem úvodní třetiny podařilo srovnat. Chládek poslal skvělou přihrávku po lajně na Štěrbu a ten z úhlu překvapil brankáře Šimůnka.
Stav po první třetině byl 4:4.

Ve druhé třetině přišel opět chvilkový výpadek katů a soupeř toho hned využil. Za 4 minuty byl stav 7:4 pro domácí Gorily. Ve 30. minutě si vzal slovo opět kapitán katů a snížil na 7:5. Bohužel dobývání obranné zdi Goril bylo velmi těžké a bez střelby je to ještě těžší. Do třetí třetiny se šlo za stavu 8:5 pro Gorily. Nic nebylo ztracené, ale přes velkou snahu katů se nepodařilo srovnat krok se soupeřem. Kati vstřelili ještě dvě branky. O první se postaral střelec Kulík a od druhou branku se opět postaral kapitán katů Pardubský.

Konečné skóre na tabuli svítilo 11:7 pro Gorily a pro katy to byl konec letošní sezóny a konečná v boji o Národní ligu.

FBŠ ATT Gorily Plzeň - FBC DDM Kati Kadaň 11:7

branky: 7. Daniel Cabejšek, 8. Bořek Ozom, 12. Daniel Cabejšek, 17. Daniel Cabejšek, 22. Kryštof Lehečka, 24. Ondřej Budek, 25. Matěj Surák, 40. Matěj Surák, 43. Ondřej Budek, 55. Matěj Surák, 60. Daniel Cabejšek - 2. Ondřej Kopp, 8. Lukáš Pardubský, 13. Ondřej Kopp, 19. Erik Štěrba, 30. Lukáš Pardubský, 52. Mikuláš Kulík, 57. Lukáš Pardubský; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 170; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 19 - Vojtěch Jiráček 17; po třetinách: 4:4, 4:1, 3:2