PLAY UP zatím pro nás vítězné!

O víkendu se začalo hrát PLAY UP.

Momenty plné vášně, radosti, potu, slz a napětí! Včerejší zápas divize PlayUp toho nabídnul pro oko diváka tolik. V prvním zápase po fantastickém otočení zápasu porážíme Florbal Jablonec 6:5 v prodloužení. Ujímáme se tak vedení série 1:0. Děkujeme všem fanouškům. V sobotu vás dorazilo úžasných 483 diváků.

Skvělý úvodní zápas play off, tenhle zápas měl všechno, souboje, vyloučení, emoce, góly. Děkujeme soupeři za fér zápas a našim skvělým divákům za podporu.

Ve druhém zápase porážíme Florbal Jablonec 12:3, navyšujeme tím pádem stav série na 2:0. Nyní se série přesouvá do Tanvaldu, kde nás Jablonec přivítá tuto sobotu od 17:00 v místní sportovní hale. Držte nám palce, budeme je opravdu potřebovat.

První třetina rozhodla dnešní zápas. Ve druhé třetině jsme měli chvilkový výpadek, jinak si myslím, že jsme si zápas zkušeně pohlídali a dotáhli to do vítězného konce. Poslední krok bývá vždycky nejtěžší a týmovým výkonem jako dnes věřím, že to v sobotu ukončíme. Děkuji soupeři za hru a našim OPĚT skvělým fanouškům.

Během celého play up víkendu vás do haly fandit dorazilo 798! Děkujeme, vážíme si toho!