Obě florbalové derby ovládly hráčky z Kadaně!

Říjen ve znamení derby pro naše juniorky i dorostenky.

V neděli 8. října odehrály naše juniorky derby s Chomutovem ve SH Březenecká v Chomutově. Zápas byl poměrně vyrovnaný, ale nakonec jsme zaslouženě vyhráli 3:0. V sobotu 14. října pro změnu odehrály derby naše dorostenky v městské SH v Chomutově. Toto derby však bylo jednoznačné a nad Chomutovem jsme vyhráli přesvědčivě 10:1.

V prvním derby jsme hráli dobře takticky a na soupeře jsme byli po všech stránkách dobře připraveni. Soupeře jsme do vyložených šancí moc nepustili a podařilo se nám vstřelit v každé třetině jeden gól. Ve druhém derby jsme hráli svojí ofenzivní a kombinační hru. Některé akce byly opravdu nádherné. Jednoznačně jsme ovládli první a třetí třetinu ve kterých jsme vstřelili shodně čtyři góly. Ve druhé třetině jsme vstřelili dvě branky a pouze jednu inkasovali.

Všechny holky si zaslouží velkou pochvalu, jak k těmto zápasům přistoupily. Holky hrály pro tým se 100% nasazením po celou dobu zápasu a vše zvládly na jedničku.