ChomutovKadaň
6:10(1:1,4:4,1:5)
ne 21. 11. 2021 16:00 @ SH Březenecká Chomutov, Divize, 10. kolo

Kati poráží v derby sousední Florbal Chomutov U21

První 2 třetiny byly velice vyrovnaný. Nakonec ve třetí části kati ukázali svojí kvalitu, když ve 3 minutách dokázali nastřílet 3 důležité branky.

Florbal Chomutov U21 - FBC DDM Kati Kadaň 6:10

branky:7. Filip Samuel Dušek, 24. Michal Marek, 29. Marek Macura, 30. Martin Peksa, 30. Petr Švehla, 45. Vojtěch Bernas - 1. Marek Pokorný, 22. Dominik Šebek, 25. Lukáš Pardubský, 27. Mikuláš Kulík, 40. Dominik Mach, 41. Mikuláš Kulík, 43. Marek Pokorný, 43. Jaroslav Michálek, 49. Lukáš Pardubský, 60. Mikuláš Kulík; rozhodčí: David Scholz - Erich Kellermann; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Jiří Procházka 29 - Matěj Holeček 32; po třetinách: 1:1, 4:4, 1:5;

V utkání nejvíce bodů nasbíral kapitán katů Lukáš Pardubský. Připsal si dvě branky a dvě asistence a byl vyhlášen nejlepším hráčem katů. Nejlepším hráčem domácích se stal brankář Jiří Procházka.

Kati si stále drží první pozici v tabulce a příští týden čeká A-tým FBC DDM Děčín IV.