PanthersKadaň
7:8 po prodl.(2:3,2:4,3:0)
ne 13. 3. 2022 17:30 @ Hala míčových sportů Liberec, Divize, 4. kolo

JE TO TADY, KATI VÍTĚZÍ VE 4. ZÁPASE A POSTUPUJÍ DO 2. KOLA PLAY-UP.

Na hřišti domácích Panthers Liberec bereme všechny důležité výhry a postupujeme dál.

Utkání bylo velice napínavé a bylo to vidět celý zápas. Ačkoliv celé dvě třetiny byli kati lepším týmem, tak zbytečné chyby na straně katů rozhodli o srovnání na 7:7 a zápas šel do prodloužení. V něm byla vidět malá nervozita, ale je do chvíle než si míček vzal Žemlička a po levé straně se protáhl kolem mantinelu a přesně zamířil do Vaníčkova teploměru. Velká euforie na straně katů a výsledná radost z postupu do 2. kola.

Tímto mají kati Národní ligu na dosah. 2. kolo začíná již následující víkend a na soupeře stále čekáme.

FBC Panthers Liberec - FBC DDM Kati Kadaň 7:8p

branky:
13. Tomáš Szabo, 13. David Böhm, 22. Jiří Špak, 26. Michal Skibko, 44. Lukáš Veselý, 53. Michal Skibko, 59. Lukáš Veselý - 4. Jaroslav Michálek, 9. Marek Pokorný, 17. Marek Pokorný, 21. Mikuláš Kulík, 25. Marek Pokorný, 26. Michal Kolitsch, 32. Patrick Lenke, 61. Martin Žemlička; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Tomáš Miksánek; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Vít Vaníček 25 - Milan Stránský 38; po třetinách: 2:3, 2:4, 3:0, 0:1;

Soupeře pro 2. kolo se dozvíme ve středu 16.3., kde se rozhodne v 5.zápase mezi týmy Prague Tigers VS FBC Slavia Praha.