FBC DDM Kati Kadaň
KadaňLouny
17:4(4:2,6:0,7:2)
ne 10. 10. 2021 16:00 @ SH Kadaň, Divize, 5. kolo

FBC DDM Kati Kadaň - TJ Lokomotiva Louny-STARNET 17:4, výhra zajistila osamocení na prvním místě v tabulce

Kati Kadaň si v 5. kole Divize - skupiny A opravdu zastříleli. A-Tým deklasoval Louny vysoko 17:4. V první třetině už padl první hattrick, který vstřelil Patrick Lenke a v podobě hattricku asistencí se blýskl Lukáš Pardubský.

FBC DDM Kati Kadaň - TJ LOKOMOTIVA Louny - STARNET 17:4 (4:2, 6:0, 7:2)

Branky a nahrávky:
2. Lenke (Pardubský), 6. Lenke (Pardubský), 16. Kopp (Jäschke), 18. Lenke (Pardubský), 23. Kopp (Jäschke), 29. Pardubský (Lenke), 29. Štěrba (Chládek), 36. Lenke (Kulík), 39. Jäschke (Kopp), 40. Kulík (Šebek), 42. Štěrba (Pokorný), 42. Mach, 42. Kulík (Pardubský), 43. Pokorný (Štěrba), 50. Šnábl (Kopp), 53. Štěrba (Chládek), 57. Chládek (Pokorný) - 7. Paseka (Bendl), 19. Linka, 42. Paseka (Pačmag), 54. Linka (Mašek) rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 423

FBC DDM Kati Kadaň:
 Staněk (Stránský) - Šnábl, Kolitsch, Danda, Chodůra, Michálek, Šebek - Němec, Jäschke, Kopp - Budák, Kalfiřt, Mach - Lenke, Pardubský, Kulík - Štěrba, Chládek, Pokorný

Kati nastoupili proti Lounům znovu na čtyři útoky, stejně jako proti Žatci. Celý zápas byl z pohledu Katů velice rychlý, agresivní a Lounům nedal skoro žádnou šanci něco udělat s výsledkem.

Už v první třetině se třikrát prosadil Lenke a svoje kanadské číslo zastavil na krásných pěti bodech (4+1), vedle něho se zase v první třetině ukázal Pardubský Lukáš, když na všechny tři góly Lenkeho nahrával a jeho kanadské číslo se také zastavilo na pěti bodech (4+1).

Postupně další hattrick přidal i Štěrba, který se trefil jednou ve druhé třetině a dvakrát ve třetí třetině. Erik si na konci zápasu připsal skvělé 4 body (3+1).

V neděli čeká A-Tým silný soupeř Panthers Praha B U23. Zápas v Praze začíná v 17:00.