Domácí zápas A - tým prohrál

První domácí zápas a našim se bohužel nepodařilo vybojovat výhru. Na domácí ploše se utkali proti Wizards Praha.

První část se našim bohužel ani za podpory domácího, silného publika nepodařila. Všechny střely vystřelené v první části se do branky hostů bohužel nedostaly a stavem 0:2 pro Wizards Praha skončila první třetina.

Druhou část jsme sice získaly úvodní buly, ale do branky nám míček stále nedolétal. To se změnilo až ve 30. minutě, kdy jsme smazali naše nulové skóre a stáhli bodový rozdíl na 1:4. Do konce druhé třetiny jsme stihli dát ještě jeden gól, což hosté zvládli také, takže do poslední třetiny se vcházelo stavem 2:5. Co jsme ale oproti hostům ke gólu přidali, bylo vyloučení.

Konečně v poslední třetině se i domácí začali více rozjíždět a dali další dva góly. Což ale hosty nezastavilo a bodový rozdíl ještě zvýšili na 4:6. A zároveň nás dohnali ve vyloučení.

branky v minutách: 30. Erik Štěrba, 35. Jaroslav Michálek, 54. Patrick Lenke, 60. Mikuláš Kulík

‚‚Opět vyrovnaný zápas jako v poháru. My musíme do dalšího zápasu zlepšit pár věcí, a věřím, že se příští týden budeme radovat z výhry my. Děkuji soupeři a divákům." komentuje zápas Lukáš Pitra