BivojKadaň
6:7 po prodl.(1:2,5:1,0:3)
so 7. 1. 2023 19:00 @ SH SPORTaS u Koldomu Litvínov, Divize, 16. kolo

DIVIZE

První utkání v novém roce nevyšlo úplně podle představ, ale nakonec kati dokázali zvítězit. Bohužel kati kvůli druhé třetině ztrácí jeden bod.

Na začátku zápasu to vypadalo na velmi jednoznačné utkání, když se už po 36 vteřinách trefil Mikuláš Kulík.
Domácí nakonec ještě v první třetině dokázali srovnat, ale hned přišla velmi rychlá odpověď katů a do druhé části se šlo za stavu 2:1 pro katy.

Ve druhé třetině přišel velký výpadek katů, který je stál cenu jednoho bodu.

Do druhé třetiny nastoupili kati v trošku pozměněné sestavě a rozdíl byl znát od začátku třetiny. A - tým si vytvářel v každém střídání velké šance, ale hostující brankář se v brance snažil jak to šlo. Nakonec kati dokázali vyrovnat a zápas pokračoval až do prodloužení.

V prodloužení se rozhodlo už po 25 vteřinách, kdy kapitán Lukáš Pardubský našel krásnou přihrávkou Ondřeje Kalacha a ten si s domácím brankařem výborně poradil.