7:5(2:0,3:3,2:2)
so 5. 11. 2022 18:00 @ SH Kadaň, Divize, 9. kolo

DIVIZE

V 9. kole A-tým poráží Českou Lípu B.

Zápas proti poslednímu tabulky nebyl tak jednoznačný jak si všichni mysleli. Tým z Lípy dorazil s pár hráči z nejvyšší soutěže a taky byla vidět jejich kvalita na hřišti. Soupeř nedal domácím katům nic zadarmo.
Největší problém pro Kadaňské hráče byl brankář hostů, který předváděl neskutečné zákroky.

Nakonec kati dokázali ve třetí třetině vstřelit dvě branky a pohlídali si konečný výsledek.

Děkujeme našim výborným fanouškům za skvělou atmosféru a doufáme, že nás přijdete podpořit jíž za 14 dní, kdy se střetneme v derby s Florbal Chomutov B U23.

FBC DDM Kati Kadaň - FBC Česká Lípa B 7:5
branky: 3. Mikuláš Kulík, 19. Erik Štěrba, 22. Ondřej Kalach, 34. Jiří Prokop, 34. Jaroslav Michálek, 47. Daniel Jäschke, 59. Jiří Prokop - 21. Jan Bureš, 28. Jan Bureš, 32. Marek Dzierža, 44. Marek Dzierža, 45. Ondřej Riljak; rozhodčí: Lukáš Mucha - Tomáš Chleborád; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 208; zásahy brankářů: Vojtěch Jiráček 17 - Vojtěch Jirka 27; po třetinách: 2:0, 3:3, 2:2

Komentář hostů Dzierža Marek (Trenér): Dneska to bylo pro diváky zajímavé utkání. První třetinu byla většina našeho týmu ještě na kruháči někde u Mostu. Na začátku druhé třetiny se děj utkání začal postupně měnit. Podařilo se nám domácí dorovnat herně i brankově. Myslím si, že domácí načekali, že tým z posledního místa tabulky je bude takto trápit. Bohužel v důležité koncovce utkání při nás nestálo to pověstné štěstí kdy nastřelený míček z půlky hřiště proskákal až za brankovou čáru. Soupeři děkujeme za utkání a těšíme se na odvetu :) Velké dík patří také domácím divákům za parádni atmosféru.

Komentář domácích Štěrba Erik (Trenér): Hrůza, děs a bída. Muselo to bejt utrpení se na tohle koukat. Chceme do národky a hrajeme výkonostně regionálku. Víc k tomu asi nemám. Měli bychom zase slést zpátky z hrušky na zem. Soupeř zahrál šikovně, chytře, držel fyzicky krok. Nebýt 2 minuty do konce tyčka, tak bych asi zapálil halu. Hezký víkend.