Další tři důležité body pro A-tým!

Sobotní zápas v Novém Boru byl pro naše florbalisty vítězný.

Čtvrté kolo divize naši odehráli s FBC DDM Děčín v Novém Boru, odkud si dovezli cenné vítězství.

První třetina nezačala pro naše moc slibně, góly padaly spíš do naší branky než do branky soupeře a tak první část skončila 3:1 pro Děčín. Druhá část patřila skoro jen a jen nám. Padaly góly, konkrétně 5 gólů, kdy při 3 gólech figurovalo duo Prokop a Štěrba, trestné střílení pro Štěrbu, které bohužel neproměnil, a třetinu "finišoval" Šebek na trestné lavici za sekání. Poslední třetina se přelévala ze strany na stranu. Góly padly 4, nejvíce jich na konto poslední třetinu připsal Pokorný. A aby to nebyla nuda a nebyl výsledek jednoznačný, Dundr trefil vlastní branku, což vedlo ke stavu 6:7 pro nás. Ten se naštěstí do konce třetiny povedl změnit v náš prospěch, čímž z Boru vezeme výsledek 6:11 a další 3 body do tabulky.

‚‚První třetina od nás nebyla ideální, ale jsem rád, že do druhé třetiny jsme přistoupili úplně jinak a daleko s lepším nasazením, což ukázalo i skóre v té třetině. Do třetí třetiny jsme přistoupili zase trochu hůře, ale jsem rád, že jsme se z toho nepodělali a zvedli hlavy a dotáhli to vítězného konce. Děkuji soupeři a divákům, že nás přijeli podpořit takhle daleko." komentuje utkání Lukáš Pitra

branky v minutách: 16. Patrick Lenke, 23. Jiří Prokop, 26. Patrick Lenke, 26. Jiří Prokop, 29. Jiří Prokop, 31. Mikuláš Kulík, 45. Marek Pokorný, 50. Marek Pokorný, 53. Marcel Kalfiřt, 54. Marek Pokorný, 55. Jaroslav Michálek