Související zápasy

FBC DDM Kati Kadaň

BYLO TO OPRVDU VELIKÉ DRAMA AŽ DO SAMOÉHO ZÁVĚRU, NAKONEC SE CELÁ SÉRIE OPĚT VRACÍ DO PRAHY.

V sobotu kati zvládli velmi těžké utkání, když se jim podařilo vyhrát v prodloužení 15:14. V neděli už Tigers museli dát vše do útoku a pokusit se zvítězit. Nakonec tento zápas byl opět velmi napínavý a došel opět až do prodloužení. Tentokrát se z výhry radovali hosté a srovnali tak stav série na 2:2.

Velmi vyhrocená utkání jsme mohli vidět v Kadaňské hale. Plno ostrých soubojů, samé pokřikování mezi soupeři, prostě jsme mohli vidět vše, co k tomuto sportu patří. Série se opět vrací do Prahy a kati se budou snažit zvítězit a postoupit do národní ligy.

FBC DDM Kati Kadaň - Prague Tigers 15:14p

branky:
4. Mikuláš Kulík, 4. Ondřej Kalach, 6. Ondřej Kopp, 8. Ondřej Kalach, 14. Daniel Jäschke, 19. Jaroslav Michálek, 22. Patrick Lenke, 24. Ondřej Kalach, 25. Dominik Šebek, 33. Ondřej Kalach, 37. Daniel Jäschke, 52. Patrick Lenke, 57. Daniel Jäschke, 60. Patrick Lenke, 65. Ondřej Kalach - 3. Šimon Masár, 5. Vojtěch Řádek, 16. Vojtěch Řádek, 17. Zbyšek Piták, 25. Vilém Kavan, 27. Jan Nachtmann, 29. Zbyšek Piták, 42. Jan Nachtmann, 44. David Koudelka, 50. Vilém Kavan, 51. Vojtěch Řádek, 52. Jan Wojnar, 54. Jan Wojnar, 54. Jan Nachtmann; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Tomáš Chleborád; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; diváků: 338; zásahy brankářů: Milan Stránský 33 - Tomáš Hlava 13, Pavel Dundr 16; po třetinách: 6:4, 5:3, 3:7, 1:0;