TigersKadaň
14:9(4:2,4:4,6:3)
so 2. 4. 2022 18:00 @ TJ Sokol Vinohrady, Divize, 5. kolo

A-TÝM V ROZHODUJÍCÍM ZÁPASE PROHRÁVÁ A BUDE TAK HRÁT JEŠTĚ BARÁŽ NÁRODNÍ LIGY.

Kati měli trošku horší vstup do utkání, ale ve druhé třetině dokázali srovnat na 4:4 a poté už pouze dotahovali.

Celý zápas byl spíše korigovaný pražským výběrem. Kati dělali o trošku více chyb v obraně a to taky rozhodlo celý zápas.

Katy teď čeká ještě baráž národní ligy a postup je stále nad námi.

Prague Tigers - FBC DDM Kati Kadaň 14:9

branky:
6. Marek Mochan, 12. Vilém Kavan, 13. Jan Nachtmann, 18. Zbyšek Piták, 30. Adam Novák, 30. Vojtěch Řádek, 33. Šimon Masár, 40. Vojtěch Řádek, 44. Šimon Masár, 50. Tomáš Navrátil, 53. Vilém Kavan, 58. Vojtěch Řádek, 59. Tomáš Navrátil, 59. Šimon Masár - 10. Ondřej Kopp, 18. Dominik Mach, 22. Lukáš Pardubský, 24. Lukáš Pardubský, 38. Daniel Jäschke, 39. Marek Pokorný, 47. Jaroslav Michálek, 52. Lukáš Pardubský, 58. Jaroslav Michálek; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 392; zásahy brankářů: Pavel Dundr 19 - Milan Stránský 22; po třetinách: 4:2, 4:4, 6:3;