A-tým připisuje v Teplicích 3 body do tabulky!

A - tým se vydal na další kolo divize do Teplic, odkud přiváží 3 body.

Hra už ze začátku byla velmi rychlá a stále se přesouvala ze strany na stranu. Přišlo první naše vyloučení za sekání. 5 minut po vyloučení jsme to po dorážce pinkli do soupeřovy brány. Ke konci třetiny se nám kromě skvělých brankářových zákroků ukázalo i mnoho střel, nakonec neproměněných.

V druhé části jsme my i soupeři hru přitvrzovali včetně následného vyloučení a vyrovnání na 1:1. Což jsme tak nechtěli nechat a skoro vzápětí skóre změnili na 1:2, což tak zůstalo až do konce třetiny.

Třetí třetinu jsme začali ve velkém stylu, kdy jsme zvýšili na 1:3. Následovala vlna vyloučení, hra už začala být vyhrocená a jen se čekalo, kam míček padne dříve. 5 minut před koncem zápasu si domácí vzali timeout a podařilo se jim stáhnout skóre na 2:3. Čímž skončil i zápas a my si tak vezeme z Teplic 3 cenné body do tabulky, kde jsme momentálně čtvrtí.

branky v minutách: 14. Erik Štěrba, 37. Patrick Lenke, 44. Dominik Šebek

Důležitý zápas pro naše hlavy. Jinak si myslím, že jsme celý zápas byli lepším týmem, dnešní zápas jsme vyhráli díky týmovému výkonu, za což platí klukům velký DÍK!!! Děkujeme fanouškům a soupeři za hru.