A - tým a jeho zápas před domácím publikem!

Napínavý zápas přinesl Katům doma vítězství?

V sobotu A-tým přivítal na domácí půdě Barracudas Slaný.

Začalo se pěkně zostra, hlavně Prokop se dost naběhal, ale nakonec z toho byla první branka zápasu. Aby se neřeklo, Prokop ze Slaného srovnal během pár minut na 1:1. Pak to bylo klasické přesouvání se od jedné branky k druhé a dorovnávání skóre, kdy na konci třetiny byli v plusu Kati stavem 4:3.

Druhou část rozjeli hosté, kdy dorovnali a skóre navýšili na 4:5. Lenkemu se po několika akcích spoluhráčů podařilo dostat míček za záda Šimona a i když se obě strany snažili dát gól, do třetí třetiny se šlo za vyrovnaného stavu 5:5.

Třetí třetina začala vyburcováním publika časoměřičkou a Katům to zřejmě prospělo, protože během prvních tří minut padly za záda Šimona dva góly. Pokračovalo se dalším kadaňským gólem a zároveň střídáním brankáře na straně hostů. Došlo na trestné střílení, které slánský Hartman neproměnil, ovšem hned v zápětí se podařilo hostům dát gól. Což Michálek tak nenechal a ze středu vpálil do branky, kam míček v pořádku doletěl. Poslední Kaťácký gól padl v 55. minutě. Zároveň si hosté vzali time out, což jim asi pomohlo, protože se dvěma góly přiblížili Kadani. Ale nakonec stavem zůstal vítězný pro nás, 10:8.

branky v minutách: 2. Jiří Prokop, 10. Erik Štěrba, 12. Jaroslav Michálek, 19. Jiří Prokop, 34. Patrick Lenke, 42. Daniel Jäschke, 43. Daniel Muchna, 49. Daniel Muchna, 53. Jaroslav Michálek, 55. Mikuláš Kulík

‚‚První dvě třetiny, to byla tragédie, ve třetí třetině, jsme dali góly, odskočili soupeři, ale po gólech jsme opět přestali hrát. Opravdu těžce se mi hledají slova k tomuto zápasu." okomentoval zápas Lukáš Pitra