3. kolo Poháru Českého florbalu

Po dvou kolech jsme se dočkali zápasu na domácí půdě, který jsme hráli proti Wizards Praha.

Po kolech v Lovosicích a Lounech se boje přesunuli k nám, na domácí půdu do Kadaně.

Do zápasu jsme nevkročili úplně pravou, protože první gól inkasovali domácí, ale netrvalo dlouho a domácí srovnali na 1:1. Celá první část probíhala v pěkném tempu, kterou jsme následně i zvítězili stavem 3:2. Druhá třetina zápasu byla velmi napínavá a téměř infarktová, kdy střely lítaly prudce vzduchem. Některé trefily tyčku brány, jiné zas zasáhly masku soupeřova brankáře. Málo nebylo ani tvrdých soubojů, ovšem zatím to jde bez vyloučení. Z trestného střílení hosté vyrovnali na 3:3. Dvě minuty před koncem druhé části Kati dávají gól a i druhá část pro ně končí vítězně. Do poslední třetiny zápasu jsme vkročili posledním naším gólem, pak následovalo jen zvýšené tempo hostů, kteří v poslední části pálili jako o život, čímž následně vyhráli poslední, třetí, rozhodující část stavem 5:6. Našim nepomohla hra bez brankáře na poslední minuty zápasu.

branky v minutách: 8. Erik Štěrba, 12. Daniel Muchna, 20. Patrick Lenke, 38. Erik Štěrba, 45. Mikuláš Kulík

Katům výhra utekla jen o kousek, rozhodně jsme na soupeře měli. Každopádně nejvíc nás učí chyby a do začátku divize je to pro velká motivace.