2. kolo Poháru ČF

O uplynulém víkendu pokračoval Pohár Českého florbalu. Tentokrát jsme se postavili proti TJ Lokomotiva Louny v městské sportovní hale v Lounech.

Po prvním, vyhraném, kole se Kati na druhé kolo vydali do Loun.

Už od začátku nedali soupeřům moc velkou šanci, góly padali jeden za druhým, soupeři zvládli v první části jen vyloučení a dva góly. Tím pádem, začátek zápasu končíme na stavu 2:7. V druhého části kromě přesilovky, výměny brankáře a trestného střílení, které bylo proměněné, padlo 6 gólů. Soupeři druhou část končili s dvěma góly a vyloučením. Stav po druhé třetině 4:13. Ač soupeř gólem otevřel i ukončil poslední část tohoto zápasu, i díky dvěma přesilovkám Kati v průběhu vystřelili 4 góly a vítězí  i v druhém kole Poháru ČF.                                                    branky v minutách: 3. David Budák, 8. Lukáš Lukavec, 8. Patrick Lenke, 12. Jiří Prokop, 15. Patrick Lenke, 16. Jiří Prokop, 17. Daniel Muchna, 22. Jakub Káčerík, 30. Jiří Prokop, 32. Erik Štěrba, 34. Jiří Prokop, 36. Jiří Prokop, 40. Dominik Šebek, 43. David Budák, 47. Daniel Muchna, 48. David Budák, 49. Jiří Prokop

TOP v zápase: Erik Štěrba/kanadské bodování (8), asistence (7), Jiří Prokop/góly (6)

Další, 3. kolo, proběhne již tuto sobotu 2.9. od 19h na domácí půdě ve SH Kadaň. Budeme rádi, když dorazíte a budete nám fandit z plných plic!