1. kolo Poháru Českého florbalu

O uplynulém víkendu se A -tým vypravil do Lovosic na první kolo Poháru ČF a my přinášíme report a výsledky.

Předposlední srpnový víkend se A - tým vrhl společně s dalšími 116 týmy do bojů v prvním kole Poháru Českého florbalu.

Sobotní boje začali pro Kati odbitím deváté hodiny ranní, kdy vstoupili do zápasu s MOCNÍ TULENI PODBOŘANY. V prvních 5 minutách Tuleni vedli, ale Kati to tak nenechali a první třetina končila 1:3 pro Katy. Během druhé třetiny do branek padly dva góly. Jeden Tuleňů, druhý našich. Konečná třetina začala vítězně pro nás, gólem ve 32 minutě, ovšem 4 minuty po gólu byl vyloučen Erik Štěrba a Tuleni mohli začít srovnávat. Kati odolali a první zápas pro ně skončil vítězně 4:5.                                                                                                                                                               branky v minutách: 6. Štěpán Cvekl, 6. David Budák, 8. Patrick Lenke, 29. Jan Apolen, 33. Daniel Jäschke

Druhý sobotní zápas Kati rozjeli na vítězné vlně, kdy proti nim stáli ASK LOVOSICE a první třetinu ovládli 3:0. V druhé i třetí se Lovosice snažili srovnat, ale Kati jim šanci nedali a konečný stav byl 9:3.                                                branky v minutách: 1. Patrick Lenke, 3. Patrick Lenke, 9. David Budák, 27. Ondřej Kalach, 30. Bořek Dundr, 35. Jaroslav Michálek, 35. Erik Štěrba, 40. Štěpán Cvekl, 41. Daniel Jäschke

V neděli si naši mohli trochu přispat, protože s FBC RED DRAGONS HOŘOVICE hráli až v 10:30. První třetina byla jednoznačně pro Katy, Dragoni se začali prosazovat až ke konci druhé třetiny, kdy se stav pohnul na obou stranách na 5:1. V poslední části Kati přidali tři góly, Dragoni jen jeden, čímž naši i s třemi vyloučeními během zápasu, dokázali zvítězit.                                                                                                                                                                      branky v minutách: 2. Patrick Lenke, 9. Marek Pokorný, 10. Bořek Dundr, 11. Marek Pokorný, 21. Daniel Jäschke, 33. Erik Štěrba, 41. Jan Apolen, 44. Štěpán Cvekl

Při poslední zápase prvního kola ČF se proti Katům ukázali FBC ROKYCANY. V první části se vážně ukázali, protože hned zvládli do kaťácké branky nacpat dva góly. První třetina nás na kolena nepoložila a do druhé jsme se vrhli po hlavě, nastříleli 4 góly a rázem jsme byli ve vedení 2:4. Zápas každý tým ukončil jednou brankou, což pro Katy znamenalo vítězství.                                                                                                                                                                branky v minutách: 20. Štěpán Cvekl, 21. Erik Štěrba, 24. Marek Pokorný, 30. Jakub Káčerík, 45. Ondřej Kalach

Druhé kolo proběhne 26.8. od 18h s TJ LOKOMOTIVA LOUNY v Městské SH Louny. Přijďte nás podpořit!